Nepřehlédněte cenově výhodné knižní balíčky na našem e-shopu

Musím číst knihy od prvního dílu, nebo se dají číst na přeskáčku a nenavazují na sebe?
Knihy nemusíte číst od prvního dílu. V každé knize je vyšetřován jiný zločin, takže o kriminální zápletku a finální odhalení pachatele nepřijdete. Pouze život vyšetřovatelů se v knihách postupně vyvíjí.

Za jak dlouho od objednání mi budou knihy doručeny?
Knihy se snažíme odesílat co nejdříve. Zpravidla do 1 – 2 pracovních dnů od obdržení objednávky/její úhrady.

Kde lze knihy zakoupit?
Hlavně na našem e-shopu. Výhodou je, že jsou tam všechny na jednom místě. Také si můžete vybrat ze zvýhodněných balíčků různých kombinací knih. Navíc je všechny získáte i s podpisem autorky.
Podíl viny a Odsouzen k smrti a Vinu a trest najdete v knihkupectvích. Živou minulost pouze v Dárkové síni, Knihkupectví, Květiny na adrese Mariánské náměstí 28, Jablunkov.

Je možné zakoupit Vinu a trest jako e-knihu?
Ano, zakoupíte ji na našem e-shopu. Stejně tak i Živou minulost.

Najdu knihy také v knihovnách?
Určitě ano. Například v Chomutovské knihovně, knihovně v Jablunkově, knihovně Karla Hynka Máchy v Litoměřicích, knihovně Petra Bezruče v Opavě, knihovně v Písku, Městské knihovně Boskovice, Městské knihovně Česká Třebová, Městské knihovně Tábor, Městské knihovně v Praze, Městské knihovně Šlapanice, Místní knihovně Radotín a dalších.
Váš knihovník vám určitě poradí. A pokud knihy ve vaší knihovně náhodou nenajdete, není nic jednoduššího než je objednat.