Podpora bílého kruhu bezpečí

Jestliže máte výhrady k chování a jednání některé z postav v mých knihách, vězte, že je to takto v pořádku. Lidé jsou různí a občas nám právě ta rozdílnost jiných nabídne nový pohled na život. Je ale důležité si uvědomit, že ne každé setkání s jiným člověkem musí znamenat pozitivní zážitek. Čím více píši o kriminálních případech, tím více jsem si toho vědoma. Pokud se vám stane, že do vašeho života zasáhne nezákonné jednání jiných, neváhejte a obraťte se s žádostí o pomoc na policii nebo na jiné odborníky. Mohou jimi být například pracovníci z Bílého kruhu bezpečí, což je organizace zabývající se pomocí obětem kriminality. Více informací o činnosti Bílého kruhu bezpečí naleznete na www.bkb.cz nebo zavolejte na linku 116 006.


Protože se domnívám, že činnost Bílého kruhu bezpečí je velmi důležitá, chtěla bych všem jejich pracovníkům tímto způsobem poděkovat a také jsem se rozhodla věnovat organizaci 10 Kč z každé prodané knihy Vina a trest. Průběžný stav prodeje budete moct sledovat na webových stránkách www.veronikamartinkova.cz/produkt/vinaatrest


Přeji vám, ať do vašich životů zasahuje trestná činnost jen v podobě čtení fiktivních kriminálních případů. A pokud tomu bude jinak, abyste měli dostatek síly a odvahy požádat o pomoc rodinu, přátele nebo odborníky.