Nepřehlédněte cenově výhodné knižní balíčky na našem e-shopu

Podpora Bílého kruhu bezpečí

Jestliže máte výhrady k chování a jednání některé z postav, vězte, že je to tak v pořádku. Lidé jsou různí a občas nám právě ta jejich rozdílnost nabídne nový pohled na život. Ale teď vážně. Je důležité si uvědomit, že ne každé setkání s jiným člověkem musí znamenat pozitivní zážitek. Čím více píši o kriminálních případech, tím více jsem si toho vědoma. Pokud se vám stane, že do vašeho života zasáhne nezákonné jednání, neváhejte a obraťte se s žádostí o pomoc na policii nebo na jiné odborníky. Mohou jimi být i pracovníci Bílého kruhu bezpečí, což je organizace zabývající se pomocí obětem kriminality. Jejich podpora může spočívat například v právní nebo psychologické konzultaci. Více informací o činnosti Bílého kruhu bezpečí naleznete na www.bkb.cz nebo zavolejte na linku 116 006.


Protože je činnost Bílého kruhu bezpečí důležitá, chtěla bych všem jejich pracovníkům tímto způsobem poděkovat. Také jsem se rozhodla věnovat organizaci 10 Kč* z každé prodané knihy Vina a trest, jejíž prodej bude realizován prostřednictvím mého eshopu. Průběžný stav prodeje můžete sledovat na stránkách:
www.veronikamartinkova.cz/produkt/vinaatrest
www.veronikamartinkova.cz/produkt/knizni-balicek-i
www.veronikamartinkova.cz/produkt/knizni-balicek-ii


Přeji vám, ať do vašich životů zasahuje trestná činnost jen v podobě čtení kriminálních případů. A pokud tomu bude jinak, abyste měli dostatek síly a odvahy požádat o pomoc rodinu, přátele nebo odborníky.

*Uzávěrka počtu prodaných knih proběhne vždy k 30. 11. daného roku. Finanční prostředky pak budou na účet BKB poukázány během prosince.