Další kniha české autorky, kterou jsem si oblíbila a mé nadšení stoupá s každým dalším přečteným dílem. Kniha je rozdělena na dvě části. První asi třetina se věnuje Dominice a vyšetřování její vraždy, která se stala před lety. Druhá část řeší pátrání po Elišce. To, jak autorka obě dívky propojila, mně hodně překvapilo, toto jsem opravdu nečekala. Bylo to napínavé a konec byl velmi smutný. Závěrečná zmínka o případech, které byly inpirací k napsání knihy byly třešničkou na dortu.