Nepřehlédněte cenově výhodné knižní balíčky na našem e-shopu

libuse6749

Že autorka @veronikamartinkova prozradila vraha hned v první kapitole, neubralo příběhu na čtivosti. Právě naopak. Dokonale na prvních stránkách knihy vylíčila KDE a JAK, KOHO i KDO, ale k odpovědi na otázku PROČ, se musí čtenář pročíst až na konec celé knížky. Mně rozhodně vrtal celou dobu čtení v hlavě červíček, jak z téhle zápletky autorka vybruslí.

Kniha Podíl viny je první z české krimi série s vyšetřovateli Hanou Vítkovou a Davidem Winklerem. Zrovna v tomto případě platí nesuď knihu podle obalu a rovnou se dej do čtení

Už po pár stránkách jsem věděla, že mi naprosto vyhovuje styl autorky. Krátké kapitoly ženou příběh dál a dál a čtenáři nabízí pohled vyšetřovatelky Hany a pachatele v podání mladičké studentky Anety.
Co se Anetě honí po spáchaném činu hlavou se dozvíte v její verzi vyprávění, připravte se na pořádnou psychologickou sondu dojejí duše.
Kdo si libuje v osobních pikantnostech, přijde si na své, v průběhu čtení se seznámíte nejenom s kolegy Hany, ale i s jejím partnerem…a vlastně i s jejím bývalým přítelem.

Asi nejlepším závěrem mých dojmů ze čtení je fakt, že jsem se rovnou vrhla na další případ ze série, vyšel pod názvem Odsouzen k smrti.