Nepřehlédněte cenově výhodné knižní balíčky na e-shopu

libuse6749

První díl mě chytl, druhým jsem už lapena do spárů této české detektivní série s vyšetřovateli Hanou Vítkovou & Davidem Winklerem.

S Davidem jsem se už seznámila v prvním díle, ale od druhého je doslova v záři reflektorů. Dalším zavražděným je bohužel blízký přítel Hany, která je z tohoto důvodu postavena mimo službu a vyšetřování stojí právě na Davidovi. Nebude to mít vůbec jednoduché, případ je sám o sobě natolik komplikovaný, navíc je pod velkým tlakem Hany, která nevydrží nečinně doma sedět.a plete se do čeho nemá. Zbytečně tím riskuje, ohrožuje nejenom sebe, ale i probíhající vyšetřování a hlavně Davida.

Čtení mě opět bavilo od prvních stran, kromě hlavní linie vyšetřování, kterou má na starost David s kolegy, autorka dokázala knihu zpestřit ještě dalším případem. Na první pohled to vypadalo, že jde jen o malou vycpávku, ale bezmoc a touha po spravedlnosti ukážou, co se s tím spustí.

Přestože má každá kniha ze série svůj vlastní případ, líbí se mi, jak autorka dokáže odměnit věrné čtenáře, když jim v druhém dílu dá například jako bonus doplnění k případu z první knihy. Nenechte se tedy o toto kouzlo ochudit a čtěte celou sérii od prvního dílu. Dokonale poznáte hlavní hrdiny, jejich vrtochy, démony, nálady i vazby. Všechno umí autorka dokonale v příběhu dávkovat, tak jsem se ani chvilku během čtení nenudila. Konec je sice rychlý jak z amerického akčního filmu, ale vše do sebe zaklapne jak má.