Knihy paní Martínkové Vás vtáhnou do děje, nic neděláte a jenom čtete a čtete a čtete…a je půlnoc, konec knihy a můžete jít konečně dělat něco jiného.
V tomto dílu není David tak arogantní jako obyčejně, ale příběh, uf a ještě když se dočtete, že je to podle skutečného případu…
S knihami této autorky nešlápnete vedle.