Také miluju to, jak je David arogantní 🙂 Možná mi to na začátku série trochu vadilo, ale teď si to vyloženě užívám a fandím mu. A vlastně bych byla ráda, kdyby v každém policejním oddělení u nás byl takový David, který si občas ohne zákon ve prospěch spravedlivého (ne vždy ale zákonného) potrestání pachatele.
V knize je spousta témat k zamyšlení, ať už to je třeba otázka morálky, sebeobětování, vzetí vinny na sebe pro záchranu blízkého atd. A hlavně myšlenka toho, že každý je schopen vraždy…