Nepřehlédněte cenově výhodné knižní balíčky na našem e-shopu

Dárek ke knize Vina a trest vůně Po životě

„Během práce na knize jsem intenzivně přemýšlela nad dárkem, kterým bych čtenářům zpříjemnila čtení. Prvním nápadem byla samozřejmě knižní záložka, ale ta mi přišlo celkem fádní. Namísto ní jsem chtěla něco, co by čtení zvládlo ozvláštnit.
Znáte to, po náročném dni se těšíte, až si s dobrou knížkou sednete do pohodlného křesla nebo se rovnou uvelebíte v posteli a nerušeně se začtete. Užíváte si každou stránku a díky tomu správnému shluku písmen objevíte zcela jiný svět. Poznáte nová místa, osoby, emoce a nálady. To vše z pohodlí vlastního domova. Takže jsem se rozhodla vám všechny tyto vjemy ještě umocnit. Jak? Vůní.
Čich je totiž propojen s emoční části mozku, která vás dokáže uklidnit a navodit poklidnou atmosféru. Aby ve vás dárek ode mě přesně tyto emoce probudil, požádala jsem o pomoc Xenii Bodorík Pilíkovou z energie od Xenie. Protože nikdo nerozumí vůním lépe než královna aromaterapie.
Výsledkem naší spolupráce je vůně Po životě, která vám, jak ze srdce obě doufáme, zpříjemní chvíle strávené s mou knihou.
A jakmile vůně vyprchá, můžete si na aroma destičku nakapat vůni, ke které máte blízko a dál si ji užívat.”

Veronika Martinková

„Vše co tvořím a dělám v mém životě má nějaký smysl. A proto i zvolené éterické oleje do sebe zapadají a tvoří smysluplný příběh vůně Po životě.
Z mé vlastní zkušenosti vím, že v duchovním světě neexistuje žádný ďábel, žádné peklo. Toto vše si tvoříme my během života. V okamžiku smrti je obrovská úleva, štěstí, nával velké lásky, přijetí a moudrost pochopení, která nás zaplaví. Proto i kompozice s názvem vůně Po životě tyto priority zahrnuje.”

Xenie Bodorík Pilíková

Složení vůně Po životě slovy Xenie

Vanilka – přináší bezpečí, pocit domova, lásky a péče.

Bazalka – to je takový dráček. Jako jedna z mála bylin potřebuje ke svému růstu, abychom ji nadávali. Ano, čtete dobře. V mnoha kulturách je bazalka posvátnou rostlinou přinášející štěstí a radost. Kdysi se věřilo, že když jedí dva lidé bazalku ze stejného talíře, zůstanou spolu navždy. Dodává odvahu, chrání před zlem. Bazalka má silné spojení se zemí a očisťuje negativní energie. Každý, kdo se bojí smrti, má hrůzu ze zla a negace po ní. S Vůní po životě je pod ochranou.

Šalvěj – má už ve svém názvu slovo spása. Pomáhá čistit od traumat, minulosti a špatných zkušeností. A kdy jindy, než před smrtí je dobré být v klidu, mít nadhled a zbavit se různých strachů? Šalvěj zlepšuje náladu, pomáhá se odpoutat od bolesti duše, zklidňuje stres a úzkosti. Šalvěj je spásná pomocnice při přechodu na druhou stranu.

Elemi – pryskyřice ze stromu. Ve svém názvu má přímo: Jak nahoře, tak dole. Pryskyřice je velmi léčivá síla stromu, jenž po svém zranění vydá veškerou svou vnitřní silu na léčení sebe sama v podobě kapky pryskyřice. Kapka slané slzy z očí člověka je obrovská léčivá úleva a pomoc.

Ylang ylang – květ květů. Dorovnává mužské i ženské energie v nás. Pomáhá při vzteku, dokáže uklidnit. Ylang dokáže provázet těžkými situacemi v lehkosti a vnitřním míru.

Pačuli – je spojeno s klidem, odvahou na těle, duši a duchu. Používá se k odstranění kleteb a magických kouzel. Pomáhá při pocitu odloučení a izolace.

Kakao extrakt – pro pocity štěstí. V kakau se spojujeme s bohy. Podle mayské kultury je kakao spojené se stvořením lidstva. A ve svém názvu má doslova Potrava bohů.

Pomeranč – v Asii nosí buddhističtí mniši oranžové šaty, které symbolizují jednoduchost a opuštění materialismu. Pomeranč je spojen s laskavostí.